beydagi

 
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • dark color
  • red color

Ziyaretçilerimizin dikkatine!

Kişi ve topluma özel gelen bazı mesajlar yüzünden ve toplumu rahatsız ederek anlamsız içerikler deftere yansıdığı ve yasal kurallara uyulmadığı
için bundan sonra , defter'e yazılan mesajlarınız ancak yönetici tarafınadan onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Lütfen deftere aynı içerikli mesajları tekrarlamayınız.
Saygılarımla
Webadmin

Yasal Kurallar

Ziyaretçilerimizin dikkatine:
Mamurek.com serveri üzerinde yer alan defterlerde yayinlanan mesajlardan mesaj kullanicilari sorumludur. Bu mesajlarin iceriginden mamuek.com sorumluluk kabul etmez. Asagida siralanmis olan konular mesaj iceriginde yer alamaz, bu konulara yer veren içerikler uyari yapilmadan sistemden silinir gerekirse mesaj sahibinin IP numarasi yetkililere iletilir.
Yasak olan icerikler:

Hacking, Warez, Appz, Serialz, Crackz, CD-Keys, Password Generators ve benzeri konular:Her türlü yasadisi konu, Pornografi.ciplaklik, Illegal sitelere link vermek. Mp3, Film, lisansli software, uygunsuz resimlere ait linkler, Spam email olusturmak, Uyusturucu maddeler, Terörizm, Asiri milliyetcilik, irk, din ayrimi yapan mesajlar, Bir kisiyi veya toplulugu kücültücü mesajlar, Lisansli ürünlere ait copyrights haklarina zarar verici mesajlar Ücretli uydu sistemlerini ilegal sekilde seyretmeye yarayan program, aciklama, bilgi sunmak.Serverimizde yer alan forumlar hergün düzenli olarak icerik taramasindan gecirilir.
Anasayfa arrow Ziyaretci defteri

Ziyaretci defteri

Ziyaretçi defterine yaz


ali    08 Nisan 2009 00:19 | malatya
OylamaOylamaOylamaOylamaOylama
muharreme bu konuda katıkıyorum.başkan bu dönemde de geçen dönem yaptığı gibi beldemizin ihtiyaçlarına göz yummazsa gerçekten iyi olur.

ali    02 Nisan 2009 11:11 | mersin
Sayın beydağı beldesi sakinleri belediye başkanı ile yola devam etmenizden memnun oldum.umaım yapıcı projeler üretilerek insanlaımız daha mutlu olur.Başkanı çalıştırmak sizlerin olumlu düşünceleri ve eleştiileri ile olacaktır.

Av.Ali Kemal OĞUZ    28 Mart 2009 09:41 | Malatya
Saygıdeğer Beydağılılar, seçimlerin tüm kasabamıza hayırlı olmasını ve kasabamız için tertemiz ve yeni bir sayfa açmasına vesile olmasını diliyorum. Tüm adaylara başarılar diler ve bu seçimlerden birlik ve beraberliğin kazanmasını temenni ederim. Herkese saygı ve selamlarımla...

Muharrem BULUT    27 Mart 2009 18:07 |
Ali kardeş Webmaster taraf tutmak için bu siteyi yapmadı. MAMUREK'i tanıtmak ve MAMUREK için güzel bir şeyler yapmak için bu siteyi yapmıştır; asıl sen yazdığın yazının içeriğini okumadan bir şeyler söylemişsin, burada kimse kimseyi yargılayamaz ve öyle aklına gelen herşeyi yazamaz. Sonuçta adaylardan biri kazanacak, adaylarımızın içinden MAMUREK' İ seven ve hizmet getirecek olan kim bunu herkes çok iyi biliyor ve senin söylemenle kimse A veya B kişisine oy verecek kadar da cahil değil ....

murat    25 Mart 2009 11:38 | malatya
yerel seçimlerin beydağı kasabasına hayırlı olmasını diliyorum.sevgili öğretmenimin de belediye başkan adayı olduğunu öğrenince çok şaşırdım ama bir o kadar da sevindim.inşallah kazanır.o çok iyi bir öğretmendi çok iyi bir başkan da olacağına olan inancımla sevgilerimi selamlarımı gönderiyorum.akçadağ ç.p.l den eski öğrenciniz.

MAMUREKLİ    24 Mart 2009 20:34 |
OylamaOylamaOylamaOylamaOylama
Dediğin doğru olabilir. ben sait güvenin de odtü mezunu olduğunu sanıyordum.Eğer değilse demek ki ben yanlış biliyorum.Ayrıca Şükrü Oğuz un odtü mezunu olmasından ben de gurur duyuyorum

özgür    23 Mart 2009 21:41 | malatya
yanlış bilgilendirmenden dolayı özür dilemeni bekliyoruz.tekrar belirtiyorum bu yanlışında ısrar edersen kayıtlı bilgilerini yılınra kadar açıklayacağım.hangi fakülteden mezun olduğu insana bir üstünlük sağlamaz sadece bir değer katar.ben de sayın şükrü oğuz un bu özeliğini sizlerle paylaşmak istedim.
Admin-Yorum Admin-Yorum:
Uyari ve rica
Degerli canlar, mamurek forum her türlü konuya karsilikli tartismaya aciktir. Ziyaretci defteri bir hatira defteridir. Tartisma alani degildir. Lütfen tekrar sizlerden ricam, üye olun ve forumlarda tartisin. Tesekkür ederim.
saygilarimla

özgür    23 Mart 2009 21:35 | malatya
mamurekli arkadaş insanlara yanlış bilgi veriyorsun.s.güven meslek yüksek okulu mezunudur.kimi tuttuğun beni ilgilendirmiyor.ama lütfen doğru bilgi verelim.bilip bilmeden sallamayalım öğrenelim.sayın şükrü oğuzun döneminde başka okuyan olmamıştır.şimdiki nesilde de kazanan oldumu bilmiyorum ama bu bizlere gurur verir.ayrıca .bütün adayların eğitim bilgilerini de öğrenmek zor değildir.istiyorsan bu adayların eğitim bilgilerinin hepsini paylaşabilirim.lütfen öğrenin.ayrıca hangi üniversiteden mezun olduğu da çok önemli değildir.ben desteklediğim adayın özeliklerini ortaya çıkarıyorum varsa siz de çıkarın ama lütfen bilgileri doğru verelim halkı gene aldatmayalım.saygılarımla.

MAMUREKLİ    22 Mart 2009 15:06 |
OylamaOylamaOylamaOylamaOylama
özgür kardeş aşağıda belirttiğin gibi sayın Şükrü Oğuz ODTÜ mezunudur doğru. Fakat tek ODTÜ mezunu aday değildir.Sayın Sait Güven de ODTÜ mezunudur ve üstelik o da adaydır. Yanlış anlaşılmasın ben onu yada bunu desteklemiyorum sadece bir yanlışlığı düzeltiyorum.SAYGILARIMLA...
Admin-Yorum Admin-Yorum:
Yanlislik yok, sadece Sükrü hocadan mesaj geldi ve yayinladi. Sait hocamiz sitemizi bir gün ziyaret bile etmeden kendisin den nasil bahsedilirki. Siteye bütün adaylar kendi mesuliyeti cercevesinde secim ile ilgili yazilarini yazabilirler. Cok sevinirim.
Bu konulari sitemize üye olup, mamurek forumda tartisirsaniz daha iyi olur.

Özgür    22 Mart 2009 10:52 |
mamureğin ilk ve tek odtü mezunu , aydın ,demokrat, saygın kişiliğiyle etrafındaki insanların sevgisini ve güvenin kazanmış , gerçekten hizmete gelen tek adayı Şükrü Oğuz u yürekten selamlar halkımızın tercihinin eğitimci, idareci bilgisini ve tecrübesini hizmete yansıtacak Şükrü Oğuz dan yana kullanacağına olan inancımla selamlıyorum...


459
Ziyaretçi defteri içerikleri

Enson ziyaretci

Okan sezer
Sn. Admin. Benim dedem Balıkdere köyünden "Kartal Memet" olarak bilinir. Sezer ve Sarıtaş aileleri a
Huseyin
Mamürek ve diğer kardeş köyleri alevi türkmen kökenlidir, sonradan kürtleşmişlerdir, ama asılları so

«Mart 2012 
PaSaÇaPeCuCuPa
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

anket


www.mamurek.com
beydagi